Сертифікація ДСТУ ISO 9001:2015

Posted by   Admin Admin
03/12/2018
Сертифікація ДСТУ ISO 9001:2015

ISO (Міжнародна організація по стандартизації) є незалежною неурядовою міжнародною організацією, яка просуває загальновизнані, промислові та комерційні стандарти в усьому світі. Зокрема, стандарт ISO 9001 діє до: 2015 є міжнародним визнанням для організацій, які впроваджують сувору і ефективну систему управління якістю.

Щоб отримати сертифікацію ISO 9001: 2015-го, Украгротест виконав вимоги, встановлені і перевірені Всесвітніми сертифікаційними службами відповідно до стандарту 9001.

Як сертифікована по ДСТУ ISO 9001:2015 компанія, ми гарантуємо, що зможемо задовольнити потреби не тільки наших існуючих клієнтів, а й усіх майбутніх, в тому числі на міжнародному рівні, забезпечуючи відмінний рівень виробництва контрольних зразків зерна і зернопродуктів, а так ж надання необхідної інформації користувачам еталонних зразків в лабораторіях визначення якості зерна. впроваджуючи ефективну систему управління якістю і надаючи товари найкращої якості.

Виробництво Украгротест з самого початку відповідало вимогам ISO 9001, однак офіційна сертифікація знаменує собою величезне досягнення для компанії. Це демонструє нашу відданість до надання якісних товарів, і ще більш зміцнює зобов'язання перед нашими клієнтами.

УКРАГРОТЕСТ з гордістю демонструє нашу сертифікацію ISO 9001: 2015 року, засновану на нашому впровадженні орієнтованої на клієнта системи управління якістю. Ця система заснована на ефективному відстеженні кожного етапу виробництва контрольних зразків зерна, починаючи від закупівлі матеріалів, закінчуючи призначеним для користувача досвідом розпакування зразка.Сертифікат системи управління якістю ІСО9001 Украгротест