Семінар-практикум "Якісні характеристики зерна" 09062021

Posted by   oratorslova
10/06/2021
Семінар-практикум "Якісні характеристики зерна" 09062021

Семінар - практикум для начальників і співробітників зернових лабораторій в компанії Украгротест

У 2021 році Україна, як і раніше займає провідні місця в світі з експорту зернових культур, перш за все пшениці, ячменю, кукурудзи. Наша країна залишається одним з ключових гравців у постачанні на світовий ринок зернової продукції.

Щоб отримати максимальний прибуток від реалізації, зберегти напрацьований роками імідж надійного партнера, розширити ринки збуту і уникнути спірних питань з контрагентами при поставці зерна, 09.06.2021 р в компанії Украгротест пройшов семінар - практикум, на якому були розглянуті питання:

  • визначення якісних характеристик зерна;
  • різниця між стандартами України та вимогами експортних контрактів;
  • застосування стандарту «2019 ДСТУ 3768: 2019 Пшениця. Технічні умови».

Експерти поділилися актуальними знаннями, а також практичними навичками розбирання зерна згідно з методиками ГОСТ, ДСТУ та ISO, визначення домішок, захворювань, щоб учасники після повернення на робочі місця (лабораторії з аналізу якості зерна агропромислових холдингів, елеваторів) змогли застосувати отримані знання.

Були проаналізовані типові помилки, а значить їх буде менше в реальній діяльності. Після закінчення семінару, кожен з учасників отримав сертифікат як свідчення підвищення своєї експертності. Але головне - це корисний і актуальний контент, що без сумніву, дозволить оптимізувати роботу лабораторій - отримати якісний результат за менший час.

Також учасники з цікавістю ознайомилися з сучасними видами устаткування для аналізу якості зерна, як с тими, що вже зарекомендували себе за останні роки в десятках зернових лабораторій України, так і новими приладами від виробників світового рівня за доступною вартості, які окупають себе вже в перший сезон.

Задати питання і записатися на наступний курс можна за телефоном:

+38 096 0000 983