Теоретичний і практичний курс по стандартам якості зерна (27 і 28 Березня 2019)

Posted by   Александр Тырышкин
10/03/2019
Теоретичний і практичний курс по стандартам якості зерна (27 і 28 Березня 2019)

БЮРО ВЕРИТАС (ИНСПЕКТОРАТ УКРАИНА)Член независимой сюрвейерской асоциации IUSFOSFA аккредитованная лабораторияGAFTA акредитованная лаборатория

27 і 28 Березня 2019 року пройшли семінари практикуми від УКРАГРОТЕСТ для всіх зацікавлених в контролі якості зернової продукції, а так само підвищення кваліфікації в сфері міжнародних понять стандартів якості зернових, бобових і олійних культур.

Теоретичний і практичний курс по стандартам якості зерна

 1. Практичне розбирання домішки (пшениця, рапс, ячмінь, соя, кукурудза, горох, соняшник) EN, USDA.
 2. Збіжність, відтворюваність по EN, домішки, вологість.
 3. Порівняльний аналіз визначення показників якості (по фракціях) ДСТУ, ISO.
 4. Грибкові захворювання в кукурудзі, відмінність між фузаріозом і сортовими особливостями забарвлення кукурудзи.
 5. Фузаріоз в зернових культурах і рожево-забарвлені зерна, як відрізнити в умовах зернової лабораторії.
 6. Склероцій -  метод визначення в сої, соняшнику, допустимі норми по EN.
 7. Визначення якості сої, кукурудзи та ріпаку по ISO (вологість, смітна і зернова / масляна домішки, в розрізі фракцій).
 8. Особливий акцент на проході сит (зіпсовані, пошкоджені хворобами, биті та пошкоджені зерна).
 9. Кількісне визначення клейковини із застосуванням автоматичної системи Глютоматік.
 10. Визначення вологості зерна стандартним Термогравіметричні методом за допомогою сушильних шаф нового покоління "МО-106", "МО-112", "МО-212".
 11. Застосування еталонних (стандартних) зразків зерна.
 12. Бюджетні експрес аналізатори цільного зерна і зернопродуктів Infracont і SupNIR-2700.
 13. Питання повірки / калібрування лабораторного обладнання, атестації лабораторії.

Організатор і ведучий практичної частини

 • Директор компанії ТОВ "УКРАГРОТЕСТ" (виробник стандартних зразків зерна), метролог та повірювач з 20 річним стажем, хранитель еталона вологості зерна України.
  - Бойко Світлана Вікторівна

Лектор теоретичної і практичної частини

 • Завідуюча лідуючої сюрвейерської компанії (референсної зернової лабораторії) в м. Одеса
   - Дашкевич Оксана

Технічний спонсор заходу

 • Виробник та постачальник обладнання та аксесуарів для зернових лабораторій ПП "ТЕХНОТЕСТ ПЛЮС".

Місце проведення 

 • ДП "Одесастандартметрологія".


Семінар 27 Березня 2019 року

 • Провідні працівники зернових лабораторій елеваторів і зернопереробних підприємств України
 • Керівництво агрофірм і елеваторів

На фото: Зліва - Завідуюча референсной лабораторією BASTICO (Дашкевич Оксана). Праворуч - діректор ТОВ "УКРАГРОТЕСТ" (Бойко Світлана). 

На фото: Зліва - Завідуюча референсной лабораторією BASTICO (Дашкевич Оксана). Праворуч - діректор УКРАГРОТЕСТ (Бойко Світлана). 

Відвідувачі семінару - керівники елеваторів та підприємств АПК, працівники та завідувачі зернових лабораторій з різних областей України. Оксана веде лекцію не поспішаючи, повторюючи ключові моменти для кращого запам'ятовування. Задавання питань - вітається!

Відвідувачі семінару - керівники елеваторів та підприємств АПК, працівники та завідувачі зернових лабораторій з різних областей України. Оксана веде лекцію не поспішаючи, повторюючи ключові моменти для кращого запам'ятовування. Задавання питань - вітається!

Перехід до практичної частини семінару. Розгляд стандартів USDA, EN, ДСТУ: Биті зерна (broken grains), зернова домішка (grain impurities), пророслі зерна (sprouted grain), смітна домішка (Miscellaneous Impurities), зерна пошкоджені морозом (cold damage) або перегрівом, можливо при сушінні або самозігріванні при зберіганні (heat damage).

Перехід до практичної частини семінару. Розгляд стандартів USDA, EN, ДСТУ: Биті зерна (broken grains), зернова домішка (grain impurities), пророслі зерна (sprouted grain), смітна домішка (Miscellaneous Impurities), зерна пошкоджені морозом (cold damage) або перегрівом, можливо при сушінні або самозігріванні при зберіганні (heat damage).Розгляд захворювань і пошкодження пшениці, сої, гороху, кукурудзи на розбірний дошці. Реальна практика!

Обладнання та прилади для практичної частини надано компанією ТЕХНОТЕСТ ПЛЮС. Відвідувачі семінару мали можливість побачити в роботі: Пристрій Glutomatic 2100 для відмивання клейковини автоматичним методом ISO. Інфрачервоні аналізатори зерна Infracont і SupNIR-2700. Сушильні шафи нового покоління МО-106, МО-212. Лабораторний млин з водяним охолодженням LM-7021!

Обладнання та прилади для практичної частини надано компанією ТЕХНОТЕСТ ПЛЮС. Відвідувачі семінару мали можливість побачити в роботі: Пристрій Glutomatic 2100 для відмивання клейковини автоматичним методом ISO. Інфрачервоні аналізатори зерна Infracont і SupNIR-2700. Сушильні шафи нового покоління МО-106, МО-212. Лабораторний млин з водяним охолодженням LM-7021!Обладнання та прилади для практичної частини надано компанією ТЕХНОТЕСТ ПЛЮС. Відвідувачі семінару мали можливість побачити в роботі: Пристрій Glutomatic 2100 для відмивання клейковини автоматичним методом ISO. Інфрачервоні аналізатори зерна Infracont і SupNIR-2700. Сушильні шафи нового покоління МО-106, МО-212. Лабораторний млин з водяним охолодженням LM-7021!

Кожен відвідувач отримав іменний сертифікат про проходження теоретичного і практичного курсу за фізичними показниками зерна!


Семінар для специалістов лабораторій агрохолдінгу "Міронівський комбінатхлібопродукт"Семінар 28 Березня 2019 року

Завідувачі, спеціалісти та працівники зернових лабораторій групи компаній «Миронівський хлібопродукт» з різних елеваторів і підприємств України.

Керівництво "Миронівського хлібопродукту" стурбоване питанням підвищенням кваліфікації співробітників своїх лабораторій! Коштів на знання для працівників шкодувати не можна, адже потім це окупається з лишком!

Прийняли рішення - відправити фахівців з лабораторій на навчання в Одесу на семінар - практикум організований ТОВ "УКРАГРОТЕСТ"!

 

Завідувачі, спеціалісти та працівники зернових лабораторій групи компаній «Миронівський хлібопродукт» з різних елеваторів і підприємств України. Керівництво "Миронівського хлібопродукту" стурбоване питанням підвищенням кваліфікації співробітників своїх лабораторій! Коштів на знання для працівників шкодувати не можна, адже потім це окупається з лишком!  Прийняли рішення - відправити фахівців з лабораторій на навчання в Одесу на семінар - практикум організований ТОВ "УКРАГРОТЕСТ"!

Директор Украгротест, Метролог і повірювач обладнання з 20 річним стажем, Бойко Світлана із задоволенням ділиться своїми знаннями з відвідувачами семінару!Директор Украгротест, Метролог і повірювач обладнання з 20 річним стажем, Бойко Світлана із задоволенням ділиться своїми знаннями з відвідувачами семінару!

Лектор Оксана (завідуюча лабораторією сюрвейерської компанії, арбітражна лабораторія) підготувала велику кількість практичних матеріалів з різними типами ушкоджень і захворювань!

Практична частина пройшла дуже жваво. Адже за столом зібралися практики - люди щодня працюють з продуктами "з поля". Обговорили наболілі питання, різницю в стандартах, можливі непорозуміння.

Лектор Оксана (завідуюча лабораторією сюрвейерської компанії, арбітражна лабораторія) підготувала велику кількість практичних матеріалів з різними типами ушкоджень і захворювань! Практична частина пройшла дуже жваво. Адже за столом зібралися практики - люди щодня працюють з продуктами "з поля". Обговорили наболілі питання, різницю в стандартах, можливі непорозуміння.Лектор Оксана (завідуюча лабораторією сюрвейерської компанії, арбітражна лабораторія) підготувала велику кількість практичних матеріалів з різними типами ушкоджень і захворювань! Практична частина пройшла дуже жваво. Адже за столом зібралися практики - люди щодня працюють з продуктами "з поля". Обговорили наболілі питання, різницю в стандартах, можливі непорозуміння.х, возможные недопонимания.

В ході практичної частини відвідувачі змогли оцінити простоту і швидкість експрес аналізатора цільного зерна Infracont MinInfra SmarT.

Аналізатор зерна, продуктів переробки та комбікормів SupNIR-2700

А так же якість виконання контрольних зразків зерна для лабораторій від УКРАГРОТЕСТ!

В ходе практической части, посетители смогли оценить простоту и скорость экспресс анализатора цельного зерна Infracont MinInfra SmarT, а так же качество исполнения контрольных образцов зерна для лабораторий от УКРАГРОТЕСТ!

Світлана Бойко (метролог та діректор ТОВ "УКРАГРОТЕСТ") демонструє роботу з GLUTOMATIC 2100 (альтернатива GLUTOMATIC 2200 від Perten) автоматичної системи відмивання клейковини за стандартом ISO. Адже до 2021 року всі зернові лабораторії визначають кількість і якість клейковини повинні бути укомплектовані цими пристроями!

Де ще можна набратися практики як не на семінарі?

Світлана Бойко (метролог та директор УКРАГРОТЕСТ) демонструє роботу з GLUTOMATIC 2100 (альтернатива GLUTOMATIC 2200 від Perten) автоматичної системи відмивання клейковини за стандартом ISO. Адже до 2021 року всі зернові лабораторії визначають кількість і якість клейковини повинні бути укомплектовані цими пристроями! Де ще можна набратися практики як не на семінарі?

Семінар "Якісні характеристики зерна" отримав позитивні відгуки від усіх відвідувачів, а так само подяки від керівництва групи компанії МХП!

Всі відвідувачі вивчили нові поняття і терміни застосовуються в європейських стандартах (ISO, EN, USDA). Отримані знання допоможуть зерновим лабораторіям українських підприємств формувати партії зерна з урахуванням вимог міжнародних стандартів.

Кожен відвідувач отримав іменний сертифікат про проходження теоретичного і практичного курсу за фізичними показниками зерна!

Семінар "Якісні характеристики зерна" отримав позитивні відгуки від усіх відвідувачів, а так само подяки від керівництва групи компанії МХП! Всі відвідувачі вивчили нові поняття і терміни застосовуються в європейських стандартах (ISO, EN, USDA). Отримані знання допоможуть зерновим лабораторіям українських підприємств формувати партії зерна з урахуванням вимог міжнародних стандартів. Кожен відвідувач отримав іменний сертифікат про проходження теоретичного і практичного курсу за фізичними показниками зерна!

Дякуємо всім за активну участь в семінарі, дискусіях і постановки питань.

Ми постійно вчимося у вас і разом з вами!


Зараз йде набір групи на наступний курс, який відбудеться 23 Апреля 2019 року.
Ви з нами?
Задати питання і записатися на наступний курс можна за телефоном: +38 096 0000 983