Cargill | Підвищення кваліфікації співробітників лабораторій
Компанія Cargill має намір провести реконструкцію маслоекстракційного заводу в Каховці (Херсонська обл.), Зокрема, на підприємстві, крім соняшнику, також будуть займатися переробкою сої.
«Ми проводимо реконструкцію для того, щоб перемикатися з переробки насіння соняшнику на переробку сої. Cargill бачить в цьому можливості реагування на зростання інтересу ринку до соєвого шроту, який не містить ГМО - повідомляє адміністративний менеджер компанії Cargill Анастасія Дудлей.
Навчені лаборанти на підприємстві допоможуть реально зберегти гроші і час компаній, звівши до мінімуму суперечки з партнерами, не залишаючи неоднозначних відповідей на виниклі питання.
Навчання окремо взятих співробітників має набагато менший ефект, ніж одночасне навчання цілої групи фахівців.
Замовити виїзний семінар для підвищення кваліфікації співробітників вашої лабораторії, або записатися на щомісячний семінар в м Одеса можна за телефоном +38 096 0000 983
Намір компанії Cargill провести реконструкцію свого маслоекстракційного заводу в Каховці на прийом і переробку сої тягне за собою і необхідність підвищення кваліфікації і навчання персоналу.
Навіть для висококваліфікованих співробітників лабораторій з аналізу якості зерна, що працюють не перший рік, не завжди вистачає знань і сил для самостійного вивчення постійно мінливих стандартів. Особливо якщо на підприємстві вводиться в роботу нова культура.
Не кажучи вже про новачків, які повинні за короткий період опанувати теоретичні знання і під керівництвом більш досвідчених колег, впроваджувати їх в лабораторній практиці.
Проведений виїзний семінар-тренінг для персоналу лабораторії при маслоекстракційному заводі Cargill дав унікальну можливість отримати, як то кажуть, з перших вуст, найактуальнішу інформацію по методикам аналізу якості насіння сої та соняшнику, які відповідають європейським стандартам.
Іменний сертифікат, що надає УКРАГРОТЕСТ по завершенні семінару, свідчить про підвищення рівня знань учасників, що необхідно при атестації лабораторії або сертифікації за стандартом ISO 17025, де потрібно надати дані про те, що співробітники пройшли підвищення кваліфікації.
З огляду на те, що завод Cargill закуповує сировину в Україні по Українським стандартам, а випускає готову продукцію (Final product) на експорт відповідно до європейських стандартів, або певних контрактів написаних відповідно до стандартів, актуальною є задача максимального розуміння різниць у визначенні якості.
Різниця в підходах може коштувати десятки і сотні тисяч доларів, а значить компанії, які не приділяють увагу освіті персоналу зернових лабораторій, ризикують втратою серйозної валютної виручки і часткою на конкурентному ринку. Помилок, які можуть так дорого коштувати, необхідно уникнути.
Якщо виникнуть різночитання з покупцями або постачальниками сировини з того чи іншого показника якості, зернових, бобових або олійних культур - лабораторія повинна бути готова дати чітку і обґрунтовану відповідь.
Інвестиції в навчання (запрошення УКРАГРОТЕСТ з курсом-інтенсивом) складають тисячні частки відсотка в загальному обсязі реалізації підприємств зернової галузі, а значить окупаються практично миттєво. Учасники, що пройшли тренінг, отримують сертифікат, а найголовніше - знання від компетентного спікера, представника провідної сюрвейерської компанії.
Візуальний контроль зерен бобових і олійних культур
Ще до початку лабораторних досліджень, відібрані проби необхідно відповідно до ISO 605-2013, 658-2013, ДСТУ 4964: 2008 ретельно проаналізувати, оскільки зразки пшениці, ріпаку, ячменю, сої, кукурудзи, гороху, соняшнику відображають репрезентативно характеристики всієї партії, на наявність:
- битих, розчавлених зерен;
- пошкоджених холодом;
- зерен, які постраждали від комах-шкідників;
- недостиглих, пророслих;
- що відрізняються за органо-лептичними показниками: запахом, кольором, формою, щільностю, з дефектами плодової оболонки, місцями ураження мікроорганізмами;
- з домішками: інших сортів цієї ж культури, інших культур, соломи, сміття, металевих і неметалевих включень, каменів, землі, частинок листя, дикорослих рослин, органічними домішками.
Як бачимо критеріїв багато, а однозначності у сприйнятті - мало. Якщо немає солідної теоретичної підготовки та практичних умінь. Навіть на початковому етапі візуального відбору проб, без суворого дотримання стандартів, навіть в межах однієї лабораторії, різні співробітники можуть прийти до різних висновків, що звичайно не припустимо.
Саме тому важливо, коли на семінарі спікером виступає кваліфікований наставник, який не тільки дає теорію, а й показує на практиці, як проводити візуальний контроль, озброївшись збільшувальною лупою.
А значить вже буквально на наступний день, в реальній роботі, стане вище збіжність результатів досліджень в межах лабораторії.
Отримані навички швидко перейдуть в звичку, яка відшліфується при щоденному застосуванні.
Всього за один день учасники семінару отримують цінну інформацію, а формат невеликої групи відмінно сприяє як командній, так і індивідуальній роботи.
Можна проконтролювати один одного, а значить рівень компетенції зросте у всіх.
Робота з обладнанням і приладами в лабораторії
- Технотест - надійний постачальник лабораторного обладнання для великих і дрібних підприємств
- Технотест поставляє обладнання для зернових лабораторій по всьому світу
- Ціни в Технотест від виробника
- Метрологічна підтримка підприємства-клієнта
- Власний склад обладнання та сервісний центр
Розуміючи специфіку та потреби лабораторії МЕЗ Каргілл, а так само усвідомлюючи потребу в розширенні, ТЕХНОТЕСТ підготували для презентації в лабораторії:
- Інфрачервоний аналізатор цільного зерна Сої і інших олійних Infracont Xgrain
- Експрес аналізатор дослідного класу для цільного зерна сої, соняшнику, сировини і будь-яких продуктів переробки SupNIR-2700;
- Лабораторний млин з охолодженням розмельної камери для якісної пробоподготовки макухи і шроту перед лабораторними аналізами LM-7021;
- Сушильні шафи для визначення вологості нового покоління, що забезпечують до 12 одночасних аналізів вологості МО-106, МО-112 , МО-212;
- Пробовідбірники зерна ручні використовуються щоденно для відбору проб з авто і ЖД транспорту;
- Цифрові термощупи для щоденного моніторингу температури при зберіганні товару навалом (купою).
Прогалин в знаннях менше - кваліфікація та рівень лабораторії вище!
Записатися на наступний курс, або замовити виїзний семінар-практикум для підвищення кваліфікації фахівців лабораторій на вашому підприємстві можна по телефону:
+38 096 0000 983